סדנת מיינדפולנס – איך מוצאים את הסדנה הרלוונטית בשבילנו

היום אנחנו יכולים למצוא הרבה מאוד גורמי מקצוע שמתמחים בתחום של מיינדפולנס ומציעים לנו אפשרות ללמוד את התחום, בין אם זה באמצעות קורס שלם ובין אם זה באמצעות סדנה. הרעיון הוא, ללמוד את התחום באופן מצומצם, לחוות אותו ולהכיר אותו לעומק, אפילו אם מדובר בסדנת הנמשכת מספר שעות או מספר ימים. 

צריך לומר, ההבדל בין קורס מיינדפולנס לסדנה הוא לא רק סמנטי. כלומר, זה יכול להיות הבדל שכרוך במשך הזמן שאנחנו נדרשים לעבור בשביל ללמוד את התחום, אך זה יכול להיות גם מעבר לכך. 

כלומר, בהחלט יכול להיות שבמסגרת קורס אנחנו נקבל הרבה יותר כלים ואמצעים, בזמן שבמסגרת סדנה אנחנו נלמד הרבה פחות. אך עדיין זה יכול להשתלם לנו, כלכלית ומקצועית. הכל שאלה כמובן מה אנחנו מחפשים ואיך אנחנו רוצים להשתמש בחומר שאנחנו מקבלים במסגרת סדנת מיינדפולנס למתחילים. יש לציין עוד, סדנה יכולה להתאים לקבוצות במסגרת ימי כיף, ימי גיבוש, חלק מתוכנית אימונים ועוד. 

איך בוחרים את הסדנה הנכונה?

בשביל לבחור את הסדנה הנכונה עבורנו, עלינו ללמוד היבט את הנושא, בשביל לדעת מה לחפש, מי יכול להעביר אותו, איפה נכון לנו להירשם וכמובן כמה כסף זה יכול לעלות לנו. אנחנו יכולים לבחון פרמטרים שונים ובסופו של דבר להגדיר בצורה ברורה את מה שאנחנו רוצים. 

לפני סיום חשוב להבהיר, בדומה לסדנאות רבות, גם סדנת מיינדפולנס מתבצעת לא פעם בשטח, בטבע, בין אם זה בחוף ובין אם זה במקומות אחרים. אנחנו גם יכולים למצוא טיולים מיוחדים הכוללים בתוכם סדנאות מיינדפולנס מסוגים שונים. אז יש לבדוק, מה בדיוק הטיול כולל ואיך בדיוק מבצעים את הסדנה הרלוונטית עבורנו.

אוכל ושתייה אירועים בריאות ורפואה טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים וקריירה נופש ותיירות צרכנות ופנאי קוסמטיקה ואופנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עוד מומלץ לתביעות ביטוח לאומי ברחובות
הצורך לעבוד עם עו"ד מומלץ לתביעות ביטוח לאומי ברחובות הינו עצום, עבור כל מי שנמצא בתהליך של הגשת תביעה...
קרא עוד »
יול 29, 2018
הכנות שחשוב לעשות לפני החתונה
סגרתם על תאריך? מתחתנים בשעה טובה? אם כן, בחודשים הקרובים צפויה לכם לא מעט עבודה. מדובר בתקופה מאתגרת...
קרא עוד »
מרץ 01, 2017
קורס שענות – מה מכיל הקורס?
אתה חושב מה כדאי לך ללמוד? רוצה לבחור את המקצוע הטוב ביותר עבורך? אם כך, כדאי שתדע שבהחלט אפשר להבין את...
קרא עוד »
אוק 31, 2017