דוד שמש – איך זה עובד

דוד שמש הוא מכשיר הממיר את אור השמש למים חמים. הוא אינו דורש מקור חשמל וניתן להשתמש בו כמעט בכל מקום. רבים לא יודעים זאת, אבל דוד שמש הוא המצאה ישראלית שהחלה להיות פופולארית בשנות ה70 של המאה העשרים ואחת. כיום כמעט ככל מבנה מכיל דוד שמש, ויש גם אמצעים נוספים דומים שנחשבים הפופולריים ביותר בשוק ונועדו לחמם מים מאנרגיית השמש, כמו פאנלים סולאריים, המונחים על גגות או באדמה.

מדוע דוד שמש עדיף מדוד חשמל?

כולנו יודעים שצריכת האנרגיה של הבתים והמשרדים שלנו גדלה בקצב מהיר. הסיבה לכך פשוטה: אנחנו משתמשים יותר ויותר בחשמל. אבל דוד שמש הוא מכשיר הממיר את אור השמש למים חמים. הוא משתמש באנרגיה סולארית להפקת מים חמים, ומפחית את הצורך בחשמל ובנפט.

דוד שמש הוא מכשיר המשתמש באנרגיה סולארית לחימום מים וחוסך חשמל בצורה יוצאת דופן. הוא משתמש באור השמש כדי לחמם מים במיכל ואז מעביר אותם לבית או לכל מבנה אחר. אנרגיית השמש מאוחסנת בסוללות וניתנת לשימוש במשך שנים רבות.

אם תבחרו להתקין דוד שמש ותתקינו לו עזרים כמו סוויץ' חכם לשליטה על הדוד מכל מקום: תוכלו לחסוך באנרגיה ובכסף באמצעות דודי שמש והדלקת של טיימר בעת הצורך או כיבוי שלו. 

קראו על מפסק חכם לדוד >>>

אבל מי יהיה אחראי על צריכת האנרגיה?

התשובה לשאלה זו פשוטה: זה תלוי בנו. זה תלוי בנו כמה אנחנו משתמשים בחשמל, כמה אנחנו צורכים חשמל, כמה כסף אנחנו מוציאים על חשמל, כמה אנשים בבית או במשרד שלנו משתמשים בחשמל וכן הלאה. כל הגורמים הללו קובעים את כמות האנרגיה הכוללת הנצרכת בכל בית אב. לכן כדאי לבחור את הדרך הנכונה ביותר לחמם את המים. 

אוכל ושתייה אירועים בריאות ורפואה טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים וקריירה נופש ותיירות צרכנות ופנאי קוסמטיקה ואופנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
רעיונות לעיצוב פנים לבתי קפה
בתי קפה הם בדרך כלל מקומות קטנים ואינטימיים שבהם אנשים יכולים להתאסף וליהנות מכוס קפה או תה טוב....
קרא עוד »
מרץ 20, 2023
היכן הכי משתלם להנפיק דרכון ספרדי
בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים ממוצאים שונים מגישים בקשה לקבלת דרכון אירופאי, וזאת בשל הגידול שחל...
קרא עוד »
אוג 01, 2018
תלת אופן מתקפל
תלת אופן הוא כלי רכב לפעוטות שמאפשר שעות של רכיבה מהנה ובטוחה והתמצאות בשטח בו רוכבים. פעוטות וילדים...
קרא עוד »
מרץ 16, 2021