מותגי אופניים חשמליות שחשוב להכיר

מחפשים אופניים חשמליות? להלן מותגי אופניים חשמליות שחשוב להכיר. 

המותג City Runner 

האופניים החשמליים סיטי ראנר הם סוג חדש של אופניים המונעים על ידי מנוע חשמלי וניתן להשתמש בהם לנסיעות למרחקים קצרים. יש לו טווח של 30 קילומטרים והוא יכול להגיע עד 30 קמ"ש. האופניים החשמליים של City Runner מיועדים לנסיעות קצרות כאשר אינך רוצה להשתמש במכונית או באוטובוס כדי להגיע ממקום אחד למשנהו. הם מושלמים עבור אנשים שגרים בערים כי הם לא צריכים הרבה מקום או חניה והם משתמשים באנרגיה נקייה.

כמה נסיעה לכל טעינה

האופניים החשמליים של סיטי ראנר מיועדים לשימוש נוסעים בעיר בעיקר. יכול להגיע עד 35 קילומטר בטעינה אחת. הוא מופעל על ידי מנוע ללא מברשות בהספק של 250 וואט המניע את הגלגל האחורי. הסוללה ממוקמת במרכז המסגרת, וייקח כ-4 שעות להיטען מאפס למלא. יש לו גם אפליקציה המאפשרת לך לעקוב אחר המסלול שלך ולנטר את המרחק, חיי הסוללה והמהירות שלך.

פתרון חדשני ויעיל 

אופניים חשמליים סיטי ראנר הם פתרון חדשני לניידות עירונית. הם משתמשים בכוח של מנוע חשמלי ולדגמים הכי חדשים יש להם טווח של עד 70 ק"מ. לאופניים החשמליים של סיטי ראנר יתרונות רבים על פני אופניים מסורתיים. הם ידידותיים לסביבה, קלים לתחזוקה וניתן להשתמש בהם בכל תנאי מזג האוויר.

לסיכום, מותגי אופניים חשמליות שחשוב להכיר יאפשרו לכם לרכוב טוב יותר. אופניים חשמליים סיטי ראנר הם זן חדש של אופניים חשמליים המיועדים לנוסעים עירוניים. האופניים האלה דומים יותר לקטנוע מאשר לאופניים. יש להם גוף קטן וקל משקל ועושים שימוש בסיוע דוושה או במנוע חשמלי כדי להתנייד בעיר. הם יעילים יותר, מהירים יותר וקלים יותר לשימוש מאשר אופניים רגילים. מידע נוסף באתר קורקיפיקס

אוכל ושתייה אירועים בריאות ורפואה טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים וקריירה נופש ותיירות צרכנות ופנאי קוסמטיקה ואופנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פענוח אישורי הגעה לחתונה
מתכננים חתונה ומרגישים המום מהלוגיסטיקה הכרוכה בכך? אחד היבטים מכריעים שלעתים קרובות מתעופף מתחת...
קרא עוד »
מרץ 13, 2024
חשיפת הסודות: 6 יתרונות של טיפול בקמטים
בעולם ההולך ומתפתח של טיפוח ואסתטיקה, המרדף אחר עור צעיר ונטול קמטים נותר מאמץ נצחי. כסמכות מובילה...
קרא עוד »
ספט 20, 2023
יתרונות של שמלות יד שניה לחתונה
לנוכח העלויות הגבוהות של החתונה, גן האירועים והספקים השונים כמו צלם ודי ג'יי, קיימת מגמה הגיונית,...
קרא עוד »
יול 28, 2020