השתלת שיער: למה הרבה ישראלים בוחרים בטורקיה

השתלת שיער היא הליך הכולל החלפת זקיקי השיער בזקיקים חדשים. השתלת שיער היא אחד הניתוחים הקוסמטיים הפופולריים ביותר בעולם. זה הליך יקר אבל זה יכול להתבצע בצורה טובה בטורקיה. 

השתלת שיער היא ניתוח נפוץ מאוד בישראל ובטורקיה. הניתוח נעשה כדי להסיר שיער מהקרקפת ולאחר מכן להשתיל אותו בחזרה על הראש. זהו הליך פשוט, אך יש לו סיבוכים רבים. הדבר הנפוץ ביותר הדורש תשומת לב רבה של רופאים הוא הצורך בטיפול מעקב ארוך טווח, שעלול להיות יקר. מאמר זה דן מדוע ישראלים רבים בוחרים בטורקיה להליך השתלת השיער שלהם.

אז למה ישראלים רבים בוחרים בטורקיה? 

עלות השתלת שיער היא אחד הניתוחים היקרים בישראל. המחיר הוא כ-4,000$ – 6,000$ וניתן לעשות זאת רק על ידי מרפאה מיוחדת בטורקיה. מרפאות טורקיות נחשבות למרפאות הטובות והאמינות ביותר להליכי השתלת שיער. 

הסיבה שבגללה כל כך הרבה ישראלים בוחרים במרפאות השתלות שיער בטורקיה Estepalace היא משום שהן מציעות שירות טוב יותר מאשר מרפאות מקומיות. רופאים בטורקיה מציעים ייעוץ נרחב יותר והם גם דואגים לכל צרכי המטופלים שלהם, לרבות תביעות ביטוח הבריאות שלהם ועניינים כספיים אחרים כמו דמי ביטוח לביצוע התהליך וכיסוי שלו.

איך מבצעים את התהליך?

ניתוח השתלת שיער FUE ספיר הוא הליך רפואי מורכב, אבל זה לא בלתי אפשרי לעשות אותו בבית.  ניתוח השתלת שיער מבוצע לרוב באנשים עם שיער דק עקב דילול זקיקי השיער שלהם. ניתוח השתלת שיער כולל הוצאת חתיכת שיער קטנה מהראש ותפירתה על הקרקפת באמצעות כלי כירורגי מיוחד הנקרא אזמל. התהליך אורך כ-10 דקות ותוכלי ללבוש את השיער שלך שוב לאחר 8 שבועות או פחות זמן, תלוי באיזו כושר תתאושש מהניתוח. בררו יותר על ההליך באמצעות מומחים. 

אוכל ושתייה אירועים בריאות ורפואה טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים וקריירה נופש ותיירות צרכנות ופנאי קוסמטיקה ואופנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סוגי פטיפונים
ניתן לסווג פטיפונים לפי גודלם, צורתם והאופן שבו הם פועלים. גודלו של פטיפון נמדד בדרך כלל באינצ'ים....
קרא עוד »
ספט 12, 2022
טיפול ביבלות בכף הרגל – מה הכי אפקטיבי?
יבלות בכף הרגל עלולות להופיע ממגוון סיבות כאשר אחת מהן היא לחץ על כפות הרגליים. הלחץ עלול לנבוע...
קרא עוד »
פבר 08, 2022
קוסמטיקה מקצועית – איך אנחנו מגדירים את זה
תחום הקוסמטיקה התפתח מאוד במהלך השנים וכיום מדובר על אחד המקצועות הכי פופולאריים ומבוקשים שיש. במהלך...
קרא עוד »
מאי 25, 2020