רחשי לב – מה עושה העמותה?

בישראל פועלות שורות של עמותות וארגונים אשר מטרתם לעזור לאנשים הזקוקים לעזרה במקרים שונים. מדובר על עמותות וארגונים אשר מעסיקות מתנדבים שמוכנים לפנות מזמנם למען החברה ובפרט עבור אנשים שזקוקים לעזרה ותמיכה. חלק לא מבוטל מאותם עמותות וארגונים פועלים בקרב חולי סרטן, אחת המחלות הקשות ביותר הקיימות, עם דגש מיוחד על ילדים חולי סרטן. 

על פי הערכות שונות, מדי שנה חולים שלושים אלף אנשים במחלת הסרטן בישראל. 450 מתוכם הם ילדים עד גיל 18. חלק לא מבוטל מהם נאלצים להתמודד עם מחלות סרטן קשות המחייבות אותם לתקופות אשפוז ארוכות ובאופן טבעי משנות לגמרי את מסלול חייהם. ילדים שעד לפני רגע שיחקו עם חבריהם, בילו איתם ונהנו מילדות רגילה, שגרתית, נאלצים לשכב ימים ושבועות ארוכים בבית חולים, לעבור טיפולים לא פשוטים, להחמיץ לימודים ובילויים עם חברים. 

עמותות שונות מבקשות לעזור להם ולבני המשפחה שלהם להתמודד עם המצב החדש ולהקל עליהם עד כמה שאפשר. אחת מאותן עמותות היא רחשי לב. 

מה עושה עמותת רחשי לב?

עמותת רחשי לב פעילה משנת 1989, היא מטפלת מדי שנה במאות ילדים חולי סרטן בישראל ובבני המשפחה שלהם, שווה לקרוא רחשי לב תחקיר. העמותה מספקת להם כלים להתמודד עם המצב החדש, בין אם זה מבחינה פסיכולוגית, בין אם זה מבחינה בירוקראטית, ובין אם זה מול רופאים ומרכזים רפואיים שונים. לעמותה יש קשרים נרחבים ויכולות לעזור לכל משפחה בכל עניין שנדרש. 

מעבר לכך, העמותה גם מספקת לילדים מקורות תמיכה שונים הבאים לידי ביטוי בדמות ימי כיף, ימי נופש, אירועים ועוד. אלה יכולים לספק להם מעט מהחוויה שהם נאלצים להפסיד בגלל המחלה. אין ספק שהעמותה עושה כל מה שנדרש בשביל שהילדים יוכלו לצבור חוויות ולא רק להתמודד עם המחלה. 

> כתבה על רחשי לב ערוץ 12

אוכל ושתייה אירועים בריאות ורפואה טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים וקריירה נופש ותיירות צרכנות ופנאי קוסמטיקה ואופנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תרגום והפצת ספרים בסין
  אם חשבת להפיץ את הספר שלך בחוץ לארץ, אין ספק שכיום ידוע שסין מהווה את המקום האידאלי להפצת ספרים....
קרא עוד »
מאי 11, 2017
תרגום מאוקראינית לעברית
תרגום מאוקראינית לעברית הוא תהליך מורכב הדורש ידע בשתי השפות, כמו גם הבנה תרבותית. חשוב להבין את...
קרא עוד »
מרץ 22, 2023
חנות צעצועים ברמת גן
חנות צעצועים ברמת גן יש הרבה יותר מאחת. זה לא כמו בעבר אשר אז היו חנות או שניים בכל עיר שהציעו מעט...
קרא עוד »
נוב 09, 2020