טיפים לבחירת שמלות כלה

שמלות כלה

מזל טוב! את מתחתנת, וכעת לאחר מספר ארגונים מלחצים, הגיע הזמן לחלק הכיפי והמרגש והוא:  בחירת שמלת הכלה שלך. חלק זה בארגון החתונה מתמקד כולו בך, ולכן חשוב לא לפספס ולבחור את שמלת הכלה בצורה נכונה, ובאופן שיחמיא לך מכל, ויהפוך אותך לכלה עוצרת נשימה. אז כיצד בוחרים שמלת כלה? הכנו עבורך כמה טיפים לבחירה נכונה.

טיפ מס 1 – אל תהפכי לקרבן אופנה – כמו בכל תחום, גם בשמלות כלה ישנם טרנדים. בשנות השמונים שמלות קצפת היו הדבר הלוהט, ולכן אמא שלך מחביאה את אלבום התמונות עמוק בבוידעם. אז אל תחזרי על אותן טעויות. בבחירת השמלה שלך חשוב להיצמד לגזרות שמחמיאות לך. בדקי בארון איזה שמלות ערב מחמיאות לך ועושות עם גופך חסד. כאשר את בוחרת את שמלת הכלה שלך היצמדי לגזרות אלה. חשוב להסביר למעצבת מה מבליט את היתרונות בגופך ומה לא.

טיפ מס 2 – בחרי את שמלת הכלה שלך עם אדם אחד שאת סומכת עליו – אל תהפכי את בחירת שמלת הכלה שלך להילולה שלמה. רבות הכלות שמגיעות ליום בחירת שמלת הכלה שלהן עם סוללה של נשים ביניהן: האימא, הסבתא, האחות, ושלוש חברות טובות. לבחירת שמלה הכלה רצוי להגיע עם אדם אחת או מקסימום שני אנשים עליהם את סומכת, ושאת דעתם את מקבלת. כאשר את מגיעה עם קבוצה של אנשים לכל אחד תהיה דעה שונה ואת תמצאי את עצמך מבולבלת, כועסת, לרגעים נעלבת ומתוסכלת. וותרי על התענוג של פמליה שכזאת – יהיו סביבך מספיק אנשים ביום החתונה.

טיפ מס 3 – אל תתפזרי – חשוב להתמקד במספר מועט של מעצבי שמלות כלה. כאשר את מכתתת רגליים בין עשרות מעצבים, את הופכת למבולבלת ומרוב גזרות של שמלות כלה את כבר לא מבינה מה הגזרה שמתאימה לך. ערכי חיפוש באינטרנט לפני שאת בוחרת את סגנון עיצוב שמלות הכלה שמתאים לך, ורשמי לעצמך שמות של מעצבי שמלות שמוצאים חן בעיניך. לאחר שבחרת, תאמי לך מספר פגישות בודדות ומכאן המשיכי הלאה. בצורה זאת תוכלי להתמקד והפגישות לא יהפכו לסיוט.

עם טיפים אלה תוכלי לצאת אל בחירת שמלת הכלה היפה והמחמיאה לך ביותר!

 

אוכל ושתייה אירועים בריאות ורפואה טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים וקריירה נופש ותיירות צרכנות ופנאי קוסמטיקה ואופנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פעילות קיץ מומלצת לילדים ולנוער
עוד מעט יגיע הקיץ, והורים יצטרכו להחליט עם ילדיהם, מה עושים, איך עוזרים להם לעבור את החופשה לפני...
קרא עוד »
אפר 16, 2021
בית קירור להשכרה – פתרונות מגוונים לעסקים
בית קירור להשכרה הינו שירות המעניק מקום מאובטח ופרטי ללקוחות לאחסן את חפצי הערך שלהם. אחסון קירור...
קרא עוד »
מרץ 30, 2023
פרחי חן: היתרונות של חנות פרחים בשרון
פרחי חן, חנות פרחים מוכרת בשרון, זכתה לתשומת לב בזכות סידורי הפרחים המדהימים ושירות הלקוחות יוצא...
קרא עוד »
יול 13, 2023